Crkvena opština u Cirihu eparhija Austrijsko-Švajcarska
Светотројични храм
Светоуспенски храм

Месечни приказ - Јануар

Понедељак 02.01.(20.12. по Старом кал.)
    Светотројични храм
  • 10:00    Литургија - СВ. ИГЊАТИЈЕ БОГОНОСАЦ
  • Светоуспенски храм
  • 9:30    Литургија - СВ. ИГЊАТИЈЕ БОГОНОСАЦ
Петак 06.01.(24.12. по Старом кал.)
    Светотројични храм
  • 19:00    АКАТИСТ ПРЕСВЕТОЈ БОГОРОДИЦИ
  • 10:00    Литургија - БАДЊИ ДАН
  • 19:00    Празнично повечерје - БАДЊЕ ВЕЧЕ
  • Светоуспенски храм
  • 19:00    БАДЊЕ ВЕЧЕ - БАДЕН (Кат. црква, Кирхплац, Баден), - ШПРАЈТЕНБАХ (Кат. Црква, Кирхштр.), - НОЈХАУЗЕН (Ев. реф. Црква, Централштр 32)
  • 19:00    МОЛЕБАН ПРЕСВЕТОЈ БОГОРОДИЦИ
  • 09:30    Литургија - БАДЊИ ДАН
  • 19:00    Празнично повечерје - БАДЊЕ ВЕЧЕ
Субота 07.01.(25.12. по Старом кал.)
    Светотројични храм
  • 18:00    Вечерње
  • 07:00    Литургија - БОЖИЋ
  • 10:00    Литургија - БОЖИЋ
  • Светоуспенски храм
  • 17:30    Вечерње
  • 6:00    Литургија - БОЖИЋ
  • 9:30    Литургија - БОЖИЋ
Недеља 08.01.(26.12. по Старом кал.)
    Светотројични храм
  • 10:00    Литургија
  • 17:00    Резање славских колача за Св. Стефана
  • Светоуспенски храм
  • 09:30    Литургија
  • 17:00    Резање славских колача за Св. Стефана
Петак 13.01.(31.12. по Старом кал.)
    Светотројични храм
  • 19:00    АКАТИСТ ПРЕСВЕТОЈ БОГОРОДИЦИ
  • 18:00    МОЛЕПСТВИЈЕ НА НОВИ ГОДИНУ
  • Светоуспенски храм
  • 19:00    МОЛЕБАН ПРЕСВЕТОЈ БОГОРОДИЦИ
  • 18:00    МОЛЕПСТВИЈЕ НА НОВИ ГОДИНУ
Субота 14.01.(01.01. по Старом кал.)
    Светотројични храм
  • 18:00    Вечерње
  • 10:00    Литургија - СВ. ВАСИЛИЈЕ ВЕЛИКИ
  • Светоуспенски храм
  • 17:30    Вечерње
  • 9:30    Литургија - СВ. ВАСИЛИЈЕ ВЕЛИКИ
Среда 18.01.(05.01. по Старом кал.) [уље]
    Светотројични храм
  • 18:00    Празнично вечерње - ОСВЕЋЕЊЕ ВОДИЦЕ
  • Светоуспенски храм
  • 18:00    Празнично вечерње - ОСВЕЋЕЊЕ ВОДИЦЕ
Четвртак 19.01.(06.01. по Старом кал.)
    Светотројични храм
  • 10:00    Литургија - БОГОЈАВЉЕЊЕ
  • 18:00    Празнично вечерње - БЛАГОСИЉАЊЕ СЛАВСКИХ КОЛАЧА
  • Светоуспенски храм
  • 09:30    Литургија - БОГОЈАВЉЕЊЕ
  • 18:00    Празнично вечерње - БЛАГОСИЉАЊЕ СЛАВСКИХ КОЛАЧА
Петак 20.01.(07.01. по Старом кал.)
    Светотројични храм
  • 19:00    АКАТИСТ ПРЕСВЕТОЈ БОГОРОДИЦИ
  • 10:00    Литургија - СВ. ЈОВАН КРСТИТЕЉ
  • Светоуспенски храм
  • 19:00    МОЛЕБАН ПРЕСВЕТОЈ БОГОРОДИЦИ
  • 09:30    Литургија - СВ. ЈОВАН КРСТИТЕЉ
Субота 21.01.(08.01. по Старом кал.)
    Светотројични храм
  • 18:00    Вечерње
  • Светоуспенски храм
  • 17:30    Вечерње
Недеља 22.01.(09.01. по Старом кал.)
    Светотројични храм
  • 10:00    Литургија
  • Светоуспенски храм
  • 09:30    Литургија
Уторак 24.01.(11.01. по Старом кал.)
    Среда 25.01.(12.01. по Старом кал.)
      Светоуспенски храм
    • 9:30    Литургија САБОРНА - БОГОРОДИЦА МЛЕКОПИТАТЕЉНИЦА
    Петак 27.01.(14.01. по Старом кал.)
      Светотројични храм
    • 19:00    АКАТИСТ ПРЕСВЕТОЈ БОГОРОДИЦИ
    • 10:00    Литургија - СВ. САВА
    • Светоуспенски храм
    • 19:00    МОЛЕБАН ПРЕСВЕТОЈ БОГОРОДИЦИ
    • 9:30    Литургија - СВ. САВА
    Субота 28.01.(15.01. по Старом кал.)
      Светотројични храм
    • 18:00    Вечерње
    • Светоуспенски храм
    • 17:30    Вечерње
    Недеља 29.01.(16.01. по Старом кал.)
      Светотројични храм
    • 10:00    Литургија
    • Светоуспенски храм
    • 09:30    Литургија